Lemonki

Dziękujemy za cudowna zabawę i polecamy absolutnie wszystkim. !!!!

Data: 2015-05-29

Kasia i Łukasz

Oprawa naszego wesela była niesamowita i niepowtarzalna. Komentarze gości tylko i wyłącznie bardzo pozytywne. Jak najbardziej polecamy!!! 

Data: 2014-07-19

Niedźwiadki

Mariusz!!! Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę, bawiliśmy się super. Oprawa muzyczna jak najbardziej na plus, utwory się nie powtarzają, DJ jest przygotowany pod każdym kątem, jest otwarty na propozycje Młodych. Osoba we właściwym miejscu, na właściwym stanowisku, jak najbardziej godna polecenia!!!

Data: 2014-06-28 

Monika & Adam

Dj Mariusz to osoba godna polecenia! Naprawdę pełen profesjonalizm. Goście bawili się znakomicie podczas wesela i w trakcie poprawin. Muzyka jak i konkursy wspaniale dopasowane - dla każdego znalazło się coś dobrego. Dj otwarty na wszelkie sugestie i zwariowane pomysły. Co tu dużo mówić - najlepszy dj pod słońcem:):):)

Data: 2014-05-15

Ania i Gosia

Mariusz!!!dziękujemy Ci za doskonałą oprawę muzyczną podczas balu karnawałowego,wyśmienitą zabawę i ogromny profesjonalizm, który posiadasz w 100%. Twoja kreatywność, poczucie humoru, osobowość i kultura osobista sprawiła, że wszyscy goście wyśmienicie się bawili!!! Profesjonalny Sprzęt,nagłośnienie i efektowne oświetlenie, które posiadasz, sprawiło, że nasza impreza była udana, niezapomniana i pełna pozytywnych wrażeń. Rzetelny, profesjonalny w tym co robi DJ, godny polecenia !!! pozdrawiamy serdecznie :)

Data: 2014-02-08

Dorota i Marcin

Mariusz, bardzo dziękujemy za super zabawę! Było cudownie, wszyscy świetnie się bawili, tańczyli i bawili na oczepinach. Goście byli zachwyceni, pozdrawiamy Cię serdecznie i DZIĘKUJEMY!

Data: 2014-02-01

ASIĄTKO

Pełen profesjonalizm.Chcesz się świetnie bawić? Zadzwoń do Mariusza. Suuuper impra gwarantowana. CEZ dziękuje za fantastycznego sylwestra.

Data: 2014-01-09

Marlena

Brać pocztowa z Malborka jeszcze raz dziękuje, zabawa wyśmienita, polecamy innym, naprawdę warto!!!

Data: 2013-10-14 00:01

Monika i Rafał

Mariuszu było rewelacyjnie, dziękujemy za poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego, zarówno my jak i nasi Goście jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy i wszystkim polecamy!!

Data: 2013-04-13

KASIA i TOMEK

DJ Mariusz to profesjonalista w 100%. Bardzo ładnie poprowadził nasze wesele.Jest osobą sumienną oraz otwarta na wszelkie pomysły i sugestie. Muzyka była dla starszych jak i młodszych. Goście jak i my jesteśmy zadowoleni ze sposobu prowadzenia przyjęcia weselnego. Polecamy wszystkim tego Profesjonalistę. Dziękujemy ci Mariusz. Pozdrawiamy :)

Data: 2012-09-15 00:01

Monika i Marek

Wiadomość: Chcielibyśmy serdecznie podziękować DJ-owi za profesjonalne przygotowanie do wesela. Zabawa była wyśmienita, konkursy prowadzone z należytą starannością. Jest to osoba sumienna, otwarta na wszelkie pomysły i sugestie. Zarówno goście jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zabawy weselnej więc z czystym sumieniem możemy wszystkim polecić DJ Mariusza.

Data: 2012-11-11

Ilona i Rafał

Dziękujemy Mariuszowi, że w tym wyjątkowym dla nas dniu poprowadził wspaniałą zabawę. I my i goście dobrze bawilismy sie przy zróżnicowanej muzyce i fajnych konkursach. Polecamy Dj'a na wesela. Pozdrawiamy


Data: 2012-09-01

Sylwia i Przemek

Super prowadzący, zabawa na 1002!Goście weselni i Para Młoda pod ogromnym wrażeniem aranżacji weselnej i systematyczności dj-ów:) Muzyka, którą grają "wprost rwie do tańca":)Dziękujemy im bardzo za wszystko!

 Data: 2012-09-01

Kamila i Bartosz

 DJ-e godni polecenia, grali naprawdę super, muzyka była przygotowana dla całego towarzystwa weselnego ,znalazło się coś dla tych starszych, jak i tych młodszych:) Byli bardzo przygotowani nie tylko pod względem muzycznym, ale również świetnie zorganizowani pod kątem gier i zabaw! Byli bardzo otwarci na nasze sugestie i prośby dotyczące muzyki i podziękowań dla rodziców. Dziękujemy im bardzo za ten wyjątkowy dla Nas wieczór:) Polecamy ich z całą odpowiedzialnością!!!!  Data: 2012-09-08 

Ania

REWELACJA:)))!!!Jak najbardziej polecamy:)Nasi goście byli bardzo zadowoleni i świetnie się bawili:)Poprawiny były piękne:)Dziękujemy Mariusz :) Data 2012-07-22

Maja & Rafał

 Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy! Profesjonalnie, stylowo, z wyczuciem - po prostu genialnie ;) Polecamy z czystym sumieniem.

Data 2012-07-07 

Marcin M

Mariusz & co. zrobili wszystko jak trzeba. Impreza (Wesele i poprawiny) udała się znakomicie. Na weselu zabawa trwała od samego wejścia do rana. Zakończyła się wschodem słońca nad Bałtykiem:) Poprawiny, hawajski klimat + muzyka prezentowana przez chłopaków świetna. Podsumowując dwa dni pełne dobrej zabawy, muzyki i kupa śmiechu. Wszyscy nasi goście cały czas zachwalają dobrany repertuar. Panowie - dzięki za wszystko:) MM

Data 2012-06-21 00:01

Michnicz Dariusz

DJ wykonał spisał się na medal, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i pod wielki wrażeniem, muzyka dobrana idealnie ^^ Jeszcze raz dziękujemy.

Data 2012-06-18 

Ewa

 DJ'e naprawdę spisali się fantastycznie. Całe
towarzystwo wybawiło się na maxa i było baaaardzo zadowolone :)
 dzięki!

Data 2012-02-18
  

Opinie